TH3B335K016C3000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1411 (3528 metrisk) 3Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3B335K016C3000
DigiKeys varenummer
TH3B335K016C3000-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3B335K016C3000
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 10% 16V 1411
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3B335K016C3000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
B
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
16 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3Ohm