TH3B226K016C1900 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1411 (3528 metrisk) 1,9Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3B226K016C1900
DigiKeys varenummer
TH3B226K016C1900-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3B226K016C1900
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 10% 16V 1411
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3B226K016C1900 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
16 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,9Ohm