TH3B225M020D3500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.2 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 1411 (3528 metrisk) 3,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3B225M020D3500
DigiKeys varenummer
TH3B225M020D3500-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3B225M020D3500
Beskrivelse
CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1411
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3B225M020D3500 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
B
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
20 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,5Ohm