TH3B156M025F1400 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 1411 (3528 metrisk) 1,4Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3B156M025F1400
DigiKeys varenummer
TH3B156M025F1400-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3B156M025F1400
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 20% 25V 1411
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3B156M025F1400 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
25 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,4Ohm