TH3B105K035C4400
DigiKeys varenummer
718-1269-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1269-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1269-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TH3B105K035C4400
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 10% 35V 1411
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 1411 (3528 metrisk) 4,4Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TH3B105K035C4400 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
B
Tolerance
±10%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
35 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4,4Ohm