TH3B105K035C4400 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | TH3B105K035C4400 |
Beskrivelse | CAP TANT 1UF 10% 35V 1411 |
Producentens standard leveringstid | 31 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 1411 (3528 metrisk) 4,4Ohm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | TH3B105K035C4400 Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Mfr | Monteringstype Overflademontering |
Serie | Pakke/hus 1411 (3528 metrisk) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Størrelse/dimension 0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm) |
Varestatus Aktiv | Højde - Monteret (maks.) 0,083" (2,10mm) |
Kapacitans | Producents størrelseskode B |
Tolerance ±10% | Klassificeringer AEC-Q200 |
Spænding - Nominel 35 V | Funktioner Automotive |
Type Formstøbt | Klasse Automotive |
ESR (ækvivalent seriemodstand) 4,4Ohm | Kvalifikation AEC-Q200 |