TH3A685M016E2600 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
6.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1206 (3216 metrisk) 2,6Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3A685M016E2600
DigiKeys varenummer
TH3A685M016E2600-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3A685M016E2600
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 20% 16V 1206
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3A685M016E2600 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
A
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
16 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,6Ohm