TH3A475M010E2900 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
4.7 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1206 (3216 metrisk) 2,9Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3A475M010E2900
DigiKeys varenummer
TH3A475M010E2900-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3A475M010E2900
Beskrivelse
CAP TANT 4.7UF 20% 10V 1206
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3A475M010E2900 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
A
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
10 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,9Ohm