TH3A475K010D2900 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KEMET
4.7 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1206 (3216 metrisk) 2,9Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3A475K010D2900
DigiKeys varenummer
TH3A475K010D2900-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3A475K010D2900
Beskrivelse
CAP TANT 4.7UF 10% 10V 1206
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3A475K010D2900 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
A
Tolerance
±10%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
10 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,9Ohm