TH3A106M6R3F2700 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 1206 (3216 metrisk) 2,7Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3A106M6R3F2700
DigiKeys varenummer
TH3A106M6R3F2700-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3A106M6R3F2700
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 20% 6.3V 1206
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3A106M6R3F2700 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
A
Tolerance
±20%
Klassificeringer
AEC-Q200
Spænding - Nominel
6.3 V
Funktioner
Automotive
Type
Formstøbt
Klasse
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,7Ohm