T97F336K050EZS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 178
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
På lager: 22
33 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 50 V 3024 (7660 metrisk) 150mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T97F336K050EZS
DigiKeys varenummer
T97F336K050EZS-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T97F336K050EZS
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 50V 3024
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T97F336K050EZS Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Pakke/hus
3024 (7660 metrisk)
Størrelse/dimension
0,299" L x 0,236" B (7,60mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,201" (5,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
F
Spænding - Nominel
50 V