T97F226K063EAB
DigiKeys varenummer
718-T97F226K063EABTR-ND - Tape & Reel (TR)
718-T97F226K063EABCT-ND - Afskåret tape (CT)
718-T97F226K063EABDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T97F226K063EAB
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 10% 63V 3024
Detaljeret beskrivelse
22 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 63 V 3024 (7660 metrisk) 250mOhm
EDA/CAD-modeller
T97F226K063EAB Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
250mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
3024 (7660 metrisk)
Størrelse/dimension
0,299" L x 0,236" B (7,60mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,201" (5,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
F
Spænding - Nominel
63 V