T97F157K025CBB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
På lager: 243
150 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 25 V 3024 (7660 metrisk) 80mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T97F157K025CBB
DigiKeys varenummer
T97F157K025CBB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T97F157K025CBB
Beskrivelse
CAP TANT 150UF 10% 25V 3024
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T97F157K025CBB Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Pakke/hus
3024 (7660 metrisk)
Størrelse/dimension
0,299" L x 0,236" B (7,60mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,201" (5,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
F
Spænding - Nominel
25 V