T97E337K010EAA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 464
330 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 35mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T97E337K010EAA
DigiKeys varenummer
T97E337K010EAA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T97E337K010EAA
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 10% 10V 2917
Producentens standard leveringstid
35 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T97E337K010EAA Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
35mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,299" L x 0,173" B (7,60mm x 4,40mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,173" (4,40mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
E
Spænding - Nominel
10 V