T95Z156K020HZAL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
15 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 20 V 2910 (7227 metrisk) 600mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95Z156K020HZAL
DigiKeys varenummer
T95Z156K020HZAL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95Z156K020HZAL
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 10% 20V 2910
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95Z156K020HZAL Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
600mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,285" L x 0,104" B (7,24mm x 2,65mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,114" (2,90mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
20 V