T95Y686K004EZAL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
68 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 4 V 2910 (7227 metrisk) 600mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95Y686K004EZAL
DigiKeys varenummer
T95Y686K004EZAL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95Y686K004EZAL
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 10% 4V 2910
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95Y686K004EZAL Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
600mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,285" L x 0,104" B (7,24mm x 2,65mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
Y
Spænding - Nominel
4 V