T95Y685K025HSAL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
6.8 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 25 V 2910 (7227 metrisk) 1Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95Y685K025HSAL
DigiKeys varenummer
T95Y685K025HSAL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95Y685K025HSAL
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 10% 25V 2910
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95Y685K025HSAL Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2910 (7227 metrisk)
Størrelse/dimension
0,285" L x 0,104" B (7,24mm x 2,65mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
Y
Spænding - Nominel
25 V