T95X685K020HSAL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
6.8 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 20 V 2910 (7227 metrisk) 1,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95X685K020HSAL
DigiKeys varenummer
T95X685K020HSAL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95X685K020HSAL
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 10% 20V 2910
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95X685K020HSAL Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,5Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2910 (7227 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,285" L x 0,104" B (7,24mm x 2,65mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,061" (1,55mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
20 V