T95X226K6R3HZSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
22 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6.3 V 2910 (7227 metrisk) 1Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95X226K6R3HZSL
DigiKeys varenummer
T95X226K6R3HZSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95X226K6R3HZSL
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 10% 6.3V 2910
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95X226K6R3HZSL Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,285" L x 0,104" B (7,24mm x 2,65mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,061" (1,55mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
6.3 V