T95V225M025CZSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.2 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 25 V 1410 (3727 metrisk) 2Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95V225M025CZSL
DigiKeys varenummer
T95V225M025CZSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95V225M025CZSL
Beskrivelse
CAP TANT 2.2UF 20% 25V 1410
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95V225M025CZSL Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1410 (3727 metrisk)
Størrelse/dimension
0,143" L x 0,104" B (3,63mm x 2,65mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,061" (1,55mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
V
Spænding - Nominel
25 V