T95V156M004HSAL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
15 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 4 V 1410 (3727 metrisk) 1,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95V156M004HSAL
DigiKeys varenummer
T95V156M004HSAL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95V156M004HSAL
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 20% 4V 1410
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95V156M004HSAL Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,5Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1410 (3727 metrisk)
Størrelse/dimension
0,143" L x 0,104" B (3,63mm x 2,65mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,061" (1,55mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
V
Spænding - Nominel
4 V