T95V106M6R3HZSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6.3 V 1410 (3727 metrisk) 1,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95V106M6R3HZSL
DigiKeys varenummer
T95V106M6R3HZSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95V106M6R3HZSL
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 20% 6.3V 1410
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95V106M6R3HZSL Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,5Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1410 (3727 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,143" L x 0,104" B (3,63mm x 2,65mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,061" (1,55mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
V
Spænding - Nominel
6.3 V