T95S225K020CZAL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.2 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 20 V 1507 (3718 metrisk) 3,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95S225K020CZAL
DigiKeys varenummer
T95S225K020CZAL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95S225K020CZAL
Beskrivelse
CAP TANT 2.2UF 10% 20V 1507
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95S225K020CZAL Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,5Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1507 (3718 metrisk)
Størrelse/dimension
0,143" L x 0,072" B (3,63mm x 1,83mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,056" (1,42mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
S
Spænding - Nominel
20 V