T95R107K025CAAS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
100 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 25 V 2824 (7260 metrisk) 200mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95R107K025CAAS
DigiKeys varenummer
T95R107K025CAAS-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95R107K025CAAS
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 10% 25V 2824
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95R107K025CAAS Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,236" B (7,20mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,80mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
25 V