T95R106M050HZSS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 50 V 2824 (7260 metrisk) 650mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95R106M050HZSS
DigiKeys varenummer
T95R106M050HZSS-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95R106M050HZSS
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 20% 50V 2824
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95R106M050HZSS Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
650mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,236" B (7,20mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,80mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
50 V