T95R106M050HZSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 50 V 2824 (7260 metrisk) 500mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95R106M050HZSL
DigiKeys varenummer
T95R106M050HZSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95R106M050HZSL
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 20% 50V 2824
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95R106M050HZSL Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,236" B (7,20mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,80mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
50 V