T95D685K050EZSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
6.8 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 450mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95D685K050EZSL
DigiKeys varenummer
T95D685K050EZSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95D685K050EZSL
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 10% 50V 2917
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95D685K050EZSL Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
450mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,293" L x 0,170" B (7,44mm x 4,32mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
50 V