T83D336K020EZZL
DigiKeys varenummer
718-1578-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T83D336K020EZZL
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 20V 2917
Producentens standard leveringstid
46 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (7343 metrisk) 200mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T83D336K020EZZL Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
20 V