T59EE226M075C0100
DigiKeys varenummer
718-T59EE226M075C0100TR-ND - Tape & Reel (TR)
718-T59EE226M075C0100CT-ND - Afskåret tape (CT)
718-T59EE226M075C0100DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T59EE226M075C0100
Beskrivelse
CAP TANT POLY 22UF 75V 2917
Producentens standard leveringstid
53 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 75 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T59EE226M075C0100 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Producenter
Vishay Sprague
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
22 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
75 V