T58W0475M025C0500
DigiKeys varenummer
718-T58W0475M025C0500TR-ND - Tape & Reel (TR)
718-T58W0475M025C0500CT-ND - Afskåret tape (CT)
718-T58W0475M025C0500DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T58W0475M025C0500
Beskrivelse
T58475M025W02T0500 PRELIMINARY
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 25 V 0805 (2012 metrisk) 500mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm @ 100kHz
Producenter
Vishay Sprague
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Kapacitans
4.7 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
W0
Spænding - Nominel
25 V