T56D107M025CSA060-(secondary)
T56D107M025CSA060
DigiKeys varenummer
718-2554-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-2554-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-2554-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T56D107M025CSA060
Beskrivelse
CAP TANT POLY 100UF 25V 2917
Producentens standard leveringstid
83 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 60mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60mOhm @ 100kHz
Producenter
Vishay Sprague
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
100 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
25 V