T55V157M010C0015
DigiKeys varenummer
718-2193-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-2193-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-2193-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T55V157M010C0015
Beskrivelse
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 15mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T55V157M010C0015 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
15mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
150 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
V
Spænding - Nominel
10 V