T55T476M004C0200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
47 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 1411 (3528 metrisk) 200mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T55T476M004C0200
DigiKeys varenummer
718-2082-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T55T476M004C0200
Beskrivelse
CAP TANT POLY 47UF 4V 1411
Producentens standard leveringstid
45 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
T55T476M004C0200 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm @ 100kHz
Producenter
Vishay Sprague
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
47 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
T
Spænding - Nominel
4 V