T55P335M010C0500
DigiKeys varenummer
718-2068-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-2068-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-2068-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T55P335M010C0500
Beskrivelse
CAP TANT POLY 3.3UF 10V 0805
Producentens standard leveringstid
37 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 0805 (2012 metrisk) 500mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T55P335M010C0500 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm @ 100kHz
Producenter
Vishay Sprague
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Kapacitans
3.3 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
P
Spænding - Nominel
10 V