T55D477M004C0050
DigiKeys varenummer
718-T55D477M004C0050TR-ND - Tape & Reel (TR)
718-T55D477M004C0050CT-ND - Afskåret tape (CT)
718-T55D477M004C0050DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T55D477M004C0050
Beskrivelse
T55D477M004C0050
Producentens standard leveringstid
53 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz
Producenter
Vishay Sprague
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
470 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
4 V