T55D337M6R3C0012
DigiKeys varenummer
718-2181-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-2181-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-2181-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T55D337M6R3C0012
Beskrivelse
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Producentens standard leveringstid
53 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 12mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T55D337M6R3C0012 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
12mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
330 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
6.3 V