T55D337M010C0035
DigiKeys varenummer
718-T55D337M010C0035TR-ND - Tape & Reel (TR)
718-T55D337M010C0035CT-ND - Afskåret tape (CT)
718-T55D337M010C0035DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T55D337M010C0035
Beskrivelse
T55D337M010C0035
Producentens standard leveringstid
53 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 35mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
35mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Kapacitans
330 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
10 V