T55D337M010C0025
DigiKeys varenummer
718-T55D337M010C0025TR-ND - Tape & Reel (TR)
718-T55D337M010C0025CT-ND - Afskåret tape (CT)
718-T55D337M010C0025DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T55D337M010C0025
Beskrivelse
CAP TANT POLY 330UF 10V 2917
Producentens standard leveringstid
63 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T55D337M010C0025 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm @ 100kHz
Producenter
Vishay Sprague
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
330 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
10 V