T55D107M010C0055 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1.435
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 10.323
Datablad
På lager: 270
KYOCERA AVX
På lager: 450
KYOCERA AVX
På lager: 362
100 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 55mOhm @ 100kHz