T55D106M050C0090
DigiKeys varenummer
718-2171-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-2171-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-2171-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T55D106M050C0090
Beskrivelse
CAP TANT POLY 10UF 50V 2917
Producentens standard leveringstid
53 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 90mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T55D106M050C0090 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
90mOhm @ 100kHz
Producenter
Vishay Sprague
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
10 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
50 V