T55B106M025C0100
DigiKeys varenummer
718-2092-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-2092-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-2092-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T55B106M025C0100
Beskrivelse
CAP TANT POLY 10UF 25V 1411
Producentens standard leveringstid
53 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 25 V 1411 (3528 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modeller
T55B106M025C0100 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Producenter
Vishay Sprague
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
10 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
25 V