T55A106M004C0200
DigiKeys varenummer
718-1981-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1981-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1981-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T55A106M004C0200
Beskrivelse
CAP TANT POLY 10UF 4V 1206
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 1206 (3216 metrisk) 200mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T55A106M004C0200 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm @ 100kHz
Producenter
Vishay Sprague
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
10 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
4 V