STE1000-60T4KI kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 146
Datablad
1000 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 60 V Aksial, Dåse 500mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
STE1000-60T4KI
DigiKeys varenummer
STE1000-60T4KI-ND
Producenter
Producentens varenummer
STE1000-60T4KI
Beskrivelse
CAP TANT 1000UF 10% 60V AXIAL
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
STE1000-60T4KI Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial, Dåse
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,406" diam. x 1,062" L (10,31mm x 26,97mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
T4
Spænding - Nominel
60 V