M39003/01-7119H
DigiKeys varenummer
M39003/01-7119H-ND
Producenter
Producentens varenummer
M39003/01-7119H
Beskrivelse
CAP TANT 39UF 10% 35V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
39 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M39003/01-7119H Modeller
Størrelse/dimension
0,351" diam. x 0,786" L (8,92mm x 19,96mm)
Producents størrelseskode
D
Fejlfrekvens
C (0,01%)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C