M39003/01-5237 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
39 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 20 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
M39003/01-5237
DigiKeys varenummer
M39003/01-5237-ND
Producenter
Producentens varenummer
M39003/01-5237
Beskrivelse
CAP TANT 39UF 5% 20V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Størrelse/dimension
0,289" diam. x 0,686" L (7,34mm x 17,42mm)
Producents størrelseskode
C
Fejlfrekvens
P (0,1%)
Tolerance
±5%
Spænding - Nominel
20 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C