M39003/01-2898
DigiKeys varenummer
M39003/01-2898-ND
Producenter
Producentens varenummer
M39003/01-2898
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 75V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
10 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 75 V Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M39003/01-2898 Modeller
Størrelse/dimension
0,289" diam. x 0,686" L (7,34mm x 17,42mm)
Producents størrelseskode
C
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
75 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C