M39003/01-2898/TR
DigiKeys varenummer
M39003/01-2898/TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
M39003/01-2898/TR
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 75V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
10 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 75 V Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M39003/01-2898/TR Modeller
Størrelse/dimension
0,289" diam. x 0,686" L (7,34mm x 17,42mm)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Producents størrelseskode
C
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
75 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C