M39003/01-2868 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Similar
0.22 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 75 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
M39003/01-2868
DigiKeys varenummer
M39003/01-2868-ND
Producenter
Producentens varenummer
M39003/01-2868
Beskrivelse
CAP TANT 0.22UF 10% 75V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
M39003/01-2868 Modeller
Størrelse/dimension
0,135" diam. x 0,286" L (3,43mm x 7,26mm)
Producents størrelseskode
A
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
75 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C