M39003/01-2343 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
0.18 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 50 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
M39003/01-2343
DigiKeys varenummer
M39003/01-2343-ND
Producenter
Producentens varenummer
M39003/01-2343
Beskrivelse
CAP TANT 0.18UF 10% 50V AXIAL
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
M39003/01-2343 Modeller
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Mfr
Pakke/hus
Aksial
Serie
Størrelse/dimension
0,135" diam. x 0,286" L (3,43mm x 7,26mm)
Emballage
Bulk
Producents størrelseskode
A
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Høj pålidelighed
Kapacitans
Fejlfrekvens
M (1%)
Tolerance
±10%
Klasse
Militær
Spænding - Nominel
50 V
Kvalifikation
MIL-PRF-39003/1
Type
Hermetisk forseglet
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C