695D157X9010H4T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
150 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V 3015 (7038 metrisk) 400mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
695D157X9010H4T
DigiKeys varenummer
695D157X9010H4T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
695D157X9010H4T
Beskrivelse
CAP TANT 150UF 10% 10V 3015
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
695D157X9010H4T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
400mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
3015 (7038 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,303" L x 0,150" B (7,70mm x 3,81mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,125" (3,17mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
H
Spænding - Nominel
10 V